У Лисецькій громаді триває підготовка до наступного етапу реформи шкільного харчування
Питання реалізації наступного етапу реформи шкільного харчування та готовності територіальних громад до її впровадження обговорили під час Конгресових слухань за участі Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко, заступника керівника Офісу Президента України Віктора Микити, представників областей, профільних служб і відомств, а також голів територіальних громад.
Однією з ключових тем заходу стало впровадження з 1 вересня нового етапу реформи, який передбачає забезпечення гарячим харчуванням учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти. Наразі безоплатним харчуванням забезпечуються учні початкової школи та діти пільгових категорій.
Реалізація масштабних змін потребує належної підготовки громад, модернізації харчоблоків, оновлення матеріально-технічної бази та ефективної організації процесу харчування в закладах освіти.
Участь у Конгресових слуханнях взяв Лисецький селищний голова Анатолій Лущак.
«У нашій громаді приділяється значна увага забезпеченню якісного та безпечного харчування школярів. Минулого року в Лисецькому ліцеї завершено реконструкцію харчоблоку та оновлено його обладнання. Також понад пів мільйона гривень виділено на виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приміщення харчоблоку Старолисецького ліцею. Це надзвичайно важлива реформа, адже йдеться про здоров’я дітей, формування безпечного та комфортного освітнього середовища», – зазначив Анатолій Лущак.
Лисецька громада й надалі працюватиме над створенням належних умов для організації якісного шкільного харчування та успішного впровадження державних реформ у сфері освіти.
Фото з сайту Івано-Франківської ОДА.
