Команда Лисецької громади – срібний призер обласної спартакіади ВФСТ «Колос»
У селі Ямниця відбулися обласні змагання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед селищних та сільських територіальних громад з населенням до 10 тисяч мешканців.
Команда Лисецької територіальної громади вкотре продемонструвала високий рівень спортивної підготовки та командного духу. Упродовж останніх років наші спортсмени ставали переможцями обласної спартакіади та гідно представляли Прикарпаття на всеукраїнському рівні. Цього року до чергового чемпіонства не вистачило лише одного бала, тож за підсумками змагань збірна Лисецької громади посіла почесне друге місце.
Переможцем обласної спартакіади стала команда Матеївецької сільської ради Коломийського району, яка представлятиме Івано-Франківщину на фінальному етапі змагань ВФСТ «Колос» у Ворохті.
Особливо успішно виступила команда Лисецької громади у турнірі з міні-футболу, здобувши перше місце. До складу переможної команди увійшли: Денис Карпінець, Максим Дрекало, Ігор Скорий, Богдан Струтинський, Роман Балан, Назар Бабінчук та Денис Рудницький.
Відмінні результати показали й учасники в індивідуальних видах спорту:
- Тетяна Войтків – 1 місце з настільного тенісу;

- Андрій Сікора – 1 місце у змаганнях з гирьового спорту;
- Мар’яна Цалко – 2 місце з шашок;
- Богдан Феденько – 2 місце з настільного тенісу;
- Ігор Дрекало – 3 місце з шахів та 3 місце з дартсу;
- Олена Бивалькевич – 3 місце з дартсу.
Щиро вітаємо наших спортсменів із вагомими досягненнями та дякуємо за наполегливість, відданість спорту, пропагування здорового способу життя і гідне представлення Лисецької громади на обласному рівні. Бажаємо нових перемог, спортивного натхнення та подальших успіхів!